Ders Akışı

Hafta Konular ÖnHazırlık
1 Introduction to Health Communication "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
2 The Changing Sociocultural Context "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
3 The Changing Healthcare Context "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
4 The History of Health Communication "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
5 Health Communication Audiences "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
6 Understanding Health Behavior "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
7 Understanding Communication "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
8 Steps in the Health Communication Process "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
9 MIDTERM EXAMS "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
10 Traditional Approaches to Health Communication "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
11 Contemporary Approaches to Health Communication "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
12 Health communication in the new media landscape "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
13 Case Studies in Health Communication "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
14 Evaluating the Impact of Health Communication "Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.

Kaynaklar

Ders Notu

"Okay, A. (2009). Sağlık İletişimi: Temel kavramlar ve prensipler. İstanbul, Capital Media Services Inc.
"Parker, J. C. and E. Thorson (2009). Health communication in the new media landscape. New York, Springer Pub.
"Ray, E. B. (2005). Health communication in practice : a case study approach. Mahwah, N.J., L. Erlbaum.
Thomas, R. K. (2006). Health communication. New York, NY, USA, Springer.
Thompson, T. L. (2008). Handbook of health communication. New York, N.Y., Routledge.

Ders Kaynakları

Döküman Paylaşımı

; ;